top of page
Szukaj

przegląd dostawy roślin 22.05.2024 | kwiaty na dzień mamy

najnowsza dostawa roślin już na półkach naszego sklepu roślinnego w centrum Łodzi (a od piątku część roślin także w sklepie online!) - z okazji zbliżającego się Dnia Mamy wśród zielonych propozycji znajdziesz także kolorowe i kwitnące kwiaty doniczkowe idealne na prezent!


zobacz cały przegląd dostawy poniżej.


kwiaty na dzień mamy w roślinniku

przegląd najnowszej dostawy roślin:

wśród naszych propozycji na prezent na dzień mamy znalazły się: piękne, różowe anthurium lilii, ciekawie wybarwiony philodendron white wizzard oraz athurium black love z liśćmi przypominającymi serce. te kwiaty to idealne rośliny na dzień mamy, które wywołają uśmiech i będą ciekawymi dekoracjami do domu! rośliny te możecie kupić w sklepie stacjonarnymlub online - już od piątku o 11 nowy drop!w naszym sklepie stacjonarnym pojawią się także peperomia rosso i peperomia angulata, skrzydłokwiaty, które doskonale sprawdzą się również jako prezenty dla mamy oraz bardzo ciekawa roślina - phlebodium blue star - o cudnych, powywijanych liściach.


zarówno w sklepie stacjonarnym, jak i w piątkowym dropie w sklepie online pojawią się Wasze ulubione rośliny w kropki, czyli begonie maculata i słynne begonie polka dot pink, przepięknie wybarwione maranta fantasy i maranta tricolor oraz rośliny najczęściej wybierane na prezent - pieniążki i hoye kerii, których kształt przypomina serce.klasyczne rośliny do domu do 30 zł nigdy nie wychodzą z mody i idealnie sprawdzą się na prezent na dzień matki - stacjonarnie dostępne będą calathea orbifolia, monstera monkey mask i philodendron neon, brasil, a także nieco droższy philodendron scandens.

z ciekawostek i ciekawie wybarwionych roślin doniczkowych pojawią się calathea freddie i roseopicta oraz nefrolepsis przystojny.w dropie piątkowym z nowości: hoya retusa, kawa, monstera siltepecana, sindapsis pictus i neon oraz standardowo Wasz ulubiony sukulent - sansevieria zeylanica fan.zaszczytem również będzie goszczenie w roślinniku królowej - epipremnum marble queen ;)z dużych roślin domowych dostępne w tym tygodniu są m.in. aspidistra wyniosła i strelicja nicolai.
rezerwacje

+ 48 690 020 280

poniedziałek - piątek 11-19

sobota - niedziela 11-16

lub

 

czas trwania rezerwacji wynosi 2 dniA jeśli nie znajdujesz u nas tej rośliny, której szukasz - zostaw nam informacje o danym gatunku,

a my sprawdzimy jego dostępność!


 


rośliny Łódź & rośliny z wysyłką

roślinne aranżacje • roślinne serwisy • warsztaty


gdzie kupić rośliny w Łodzi?

Piotrkowska 232


+ 48 690 020 280

+48 662 361 671

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page