top of page
Szukaj

majowe warsztaty roślinne w roślinniku w Łodzi

w maju zapraszamy Was do naszej pracowni roślinnej w centrum Łodzi na kolejną dawkę warsztatów! tym razem w harmonogramie dobrze znane i lubiane warsztaty ROŚLINNE ABC oraz WIOSENNE PORZĄDKI ROŚLINNE, a także nowość: warsztaty z kompozycji ziołowej na balkon!

roślinne warsztaty w łodzi

jakie warszataty roślinne organizowane są w Łodzi?

w naszej pracowni przy sklepie roślinnym przy Piotrkowskiej 232 organizujemy dla Was warsztaty z podstawowej opieki nad roślinami, warsztaty z przesadzania roślin, a także sezonowe warsztaty z użyciem roślin na balkon czy taras.


w majowym kalendarzu roślinnika znajdziesz warsztaty:


11.05 (sobota) w godz. 11:30-13:30

to warsztat, podczas którego poznasz podstawowe zasady pielęgnacji roślin domowych, a prowadząca nauczy Cię, jak dobierać rośliny pod zastane warunki świetlne. Podczas warsztatu omówimy także rodzaje podłoży, nawozów i doniczek; najpopularniejsze szkodniki roślin, przeanalizujemy sposoby rozmnażania oraz przesadzimy wybraną przez Ciebie roślinę, którą zabierzesz do domu!

to idealny warsztat dla osób, które zaczynają przygodę z roślinami


16.05 (czwartek) w godz. 16:30-18:30

ten warsztat obejmuje podstawowe zasady dotyczące przesadzania roślin - podczas spotkania skupiamy się na omówieniu planu wiosennych porządków, analizujemy podłoża, nawozy, rodzaje doniczek do Twoich roślin, krok po kroku omawiamy rozmnażanie i przesadzanie roślin, a z warsztatu wychodzisz ze swoją świeżo przesadzoną roślinką!

to warsztat dla wszystkich, którzy chcą uporządkować podstawową wiedzę na temat opieki nad roślinami oraz dla tych, którzy chcą się nauczyć przesadzania roślin


18.05 (sobota) 11:30-12:30

sezonowa propozycja dla wszystkich, którzy chcą się cieszyć na balkonie lub tarasie stworzoną przez siebie ziołową kompozycją! na tym warsztacie omawiamy pielęgnację ziół na przykładzie roślin z polskiej, lokalnej hodowli, analizujemy dedykowane podłoże, nawozy i środki ochrony roślin, a przede wszystkim tworzymy kompozycje, które każdy uczestnik zabiera na swój balkon lub taras!

to warsztat dla początkujących miłośników zieleni zewnętrznej i wszystkich, którzy chcą się nauczyć uprawiać zioła


jak się zapisać na warsztaty w roślinniku?

to nic trudnego! na nasze warsztaty możesz się zapisać online - wybierz interesujący Cię temat, a następnie zamów bilety przez nasz sklep internetowy.

posiadasz kartę podarunkową i chcesz wykorzystać ją na warsztaty? napisz do nas wiadomość na kontakt@roslinnik.pldo zobaczenia na warsztatach w roślinniku!Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page