top of page
Szukaj

otwieramy sklep roślinny online!

robimy to! oprócz sklepu stacjonarnego od teraz roślinnik działa także ze sklepem online!

zobacz co znajdziesz w internetowej wersji naszego sklepu: jakie rośliny możemy do Ciebie wysłać, jakie akcesoria możesz skompletować w swojej paczce, kiedy wysyłamy rośliny, ale także co znajdziesz oprócz samych roślin i dodatków!roślinnik w wersji online

czas na roślinnikowy sklep online! od dziś oprócz sklepu stacjonarnego w centrum Łodzi nasze rośliny, osłonki, nawozy, podłoża, akcesoria i dodatki znajdziesz także w internetowej wersji naszego sklepu roślinnego! możemy do Ciebie wysłać wybrane rośliny, dekoracyjne osłonki na doniczki z ceramiki, tworzywa czy betonu, najlepsze ziemie do Twoich roślin, designerskie konewki czy spryskiwacze, poręczne sekatory i nożyce do roślin, ale także możesz stworzyć zestaw na prezent lub kupić kartę podarunkową online! wszystkie produkty możesz także zamówić z odbiorem osobistym w Łodzi przy Piotrkowskiej 232.

ps. to ważne! rośliny wysyłamy od poniedziałku do środy, aby bezpiecznie i szybko do Ciebie dotarły. chcemy uniknąć zbyt długiego przechowywania ich na magazynach kurierskich.


wszystkie paczki chcemy pakować jak najbardziej maksymalnie w trybie ekologicznym, dlatego znajdziesz u nas recyklingowe materiały, aby jak najmniej wpłynąć negatywnie na środowisko.


tymczasem my wracamy do pracy nad funkcjonalnością naszego sklepu online...


rodzice roślinnika

Dominika i Szymon

& roślinnik team


Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page