top of page
Szukaj

podsumowanie urodzin🌿🎉

czwarte urodziny roślinnika już za nami - było to wspaniałe święto naszej roślinnej społeczności. dziękujemy Wam za obecność, każde dobre słowo, uśmiech, ciekawe rozmowy o roślinach i nie tylko! to naprawdę wzruszające, jak wiele osób dobrze nam życzy i trzyma kciuki za rozwój roślinnika 🌿dla tych, których ominęła impreza - garść informacji...


🌱 radość, uśmiech i rozmowy

w sobotę, 20 stycznia, roślinnik w Łodzi tętnił życiem!

nasz sklep wypełnił się entuzjastami, gotowymi świętować razem z nami cztery lata pasji do zieleni 🌿nasz super zespół i przyjaciele roślinnika pomogli nam stworzyć atmosferę pełną radości i pozytywnej energii!



🌱 urodzinowe promocje i niespodzianki

wszyscy odwiedzający mieli okazję skorzystać z atrakcyjnych urodzinowych promocji 2+1 na rośliny i wybrane kategorie.

torby niespodzianki, które były w mocno ograniczonej ilości, okazały się prawdziwym hitem, ukrywając w sobie nie tylko roślinne skarby, ale także kolorowe akcesoria i poradniki dotyczące pielęgnacji!

ale to nie wszystko! 🌿 w ramach dodatkowej niespodzianki w sklepie zostało ukryte 8 bonów na prezenty niespodzianki - jak się okazuje, bystre oko niektórych klientów wychwyciło je bezbłędnie i zostali oni posiadaczami naszych cudnych kubeczków!



🌱 kawowe pyszności od @favecoffee.pl

dla wszystkich klientów czekała pyszna kawa od @favecoffee.pl, dodająca aromatu i smaku rozmowom o roślinach 🌿świeżo wypalone mieszanki przygotowane przez naszą roślinnikową przyjaciółkę: espresso, mleczny blend oraz włoski blend cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem!

dziękujemy Saszy za obsługę gości w tym zakresie i niezmienny uśmiech na twarzy!



🌱 zwycięzcy urodzinowego konkursu

uczestnicy urodzinowego konkursu okazali się prawdziwymi mistrzami w dzieleniu się zdjęciami ze świętowania urodzin razem z nami!

gratulujemy zwycięzcom, po odbiór nagród zapraszamy do kontaktu na priv na instagramie!

to był naprawdę piękny, zielony konkurs🌿


🌱 nowości w roślinniku: zapisz się na newsletter!

podczas urodzinowego świętowania ogłosiliśmy Wam także nowość w roślinniku - nasz newsletter! jesteśmy wzruszeni i bardzo szcześliwi, ponieważ ponad 100 entuzjastów roślin zapisało się, aby być na bieżąco ze wszystkimi nowościami, promocjami VIP, wcześniejszymi przeglądami roślin i historiami z życia roślinnika 🌿

to doskonała okazja, aby być jeszcze bliżej naszej roślinnej społeczności i korzystać z ekskluzywnych ofert tylko dla najbliższych!



jeszcze raz dziękujemy Wam wszystkim za udział w naszym urodzinowym świętowaniu!

do zobaczenia na kolejnych, równie roślinnych wydarzeniach w roślinniku w Łodzi!

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page