top of page
Szukaj

Przegląd dostawy: rośliny 27/04/21

W każdym tygodniu na profilach społecznościowych i stronie naszego łódzkiego sklepu roślinnego publikujemy zdjęcia nowej dostawy roślinnej. Zapraszamy do oglądania!


W najnowszej dostawie roślin pojawiły się Wasze ulubione malutkie okazy (m.in. aglonema zircon red, mini syngonium neon robusta, mała nolina, mini sansevieria, mała trzykrotka tricolor, mini sukulenty czy mini zielistka). Temperatura za oknem pozwala nam także na przywożenie do roślinnika bardziej egzotycznych gatunków - i tak w nowej dostawie przy Piotrkowskiej 230/232 pojawiły się ananasy, sagowce i opuncje. Wiosna to także czas na dostępność szczawika purpurowego (oxalis triangularis).

Poniżej kilka zdjęć z nowymi egzemplarzami, a po więcej zapraszamy do roślinnika stacjonarnie!


Begonia polka dot pink


Opuncje drobnokolczaste


Sagowiec (cycas revoluta)


Ananas


Syngonium neon robustaMini nolina


Pachira (Pachira aquatica)Aglaonema zircon red


Zamioculcas zenziDo zobaczenia w roślinniku w Łodzi!


PS. Nowa lokalizacja roślinnika przy Piotrkowskiej 230/232 to jeszcze więcej roślin, donic i całkiem nowe akcesoria. W nowym miejscu roślinnik dzieli się na sklep roślinny i pracownię roślinną, w której już wkrótce (mamy nadzieję!) uda się organizować dla Was i z Wami spotkania i warsztaty.

PS 2 Nasz sklep roślinny działa w tym tygodniu do piątku włącznie. W dniach 1-3/05 będzie zamknięty. Nowe dostawy roślin będą dojeżdżać do nas od wtorku!

Comments


bottom of page