top of page
Szukaj

roślinnik w Vogue Travel

Wakacyjne wydanie Vogue Polska bierze pod lupę temat podróży, a w wyjątkowym dodatku Vogue Travel wśród najciekawszych miejsc w 5 polskich miastach znalazł się także roślinnik!
Wrocław, Poznań, Gdynia, Kraków i Łódź opisane zostały w dodatku Vogue Travel jako miasta idealne na weekendowy city break. Pośród łódzkich poleceń, w wyjątkowym gronie kawiarni, restauracji, muzeów, nietypowych miejsc wyróżniono także nasz sklep roślinny przy Piotrkowskiej 232.

Podczas weekendowego wypadu do Łodzi zapraszamy Was na roślinne zakupy i pogaduchy do naszej zielonej dżungli w centrum miasta na skrzyżowaniu ulic Piotrkowskiej i Brzeźnej. Nie zapomnijcie odwiedzić także łódzkiej palmiarnii i napić się dobrej kawy u naszych Sąsiadów przy Piotrkowskiej 217!


roślinnik możecie odwiedzać od wtorku do niedzieli, w tygodniu między 11 a 19, w weekendy (w tym.w każdą niedzielą) od 11 do 16. Z deptaku ulicy Piotrkowskiej rzut beretem! Dotrzecie do nas spacerem lub tramwajem (do pokonania 2 przystanki) malowniczą drugą częścią ulicy Piotrkowskiej. Na zmotoryzowanych czeka parking pod samymi drzwiami roślinnika :)Vogue Polska & Vogue Travel & Travelicious - ogromne podziękowania za wyróżnienie!

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page